Загибель помічника Залужного: ДБР завершило розслідування щодо офіцера

Загибель помічника Залужного: ДБР завершило розслідування щодо офіцера

Фото: Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону ДБР завершило розслідування стосовно офіцера, який подарував гранати помічнику Залужного

Офіцеру з Апарату помічників головнокомандувача ЗСУ Олегу Тімченко інкриміновано вбивство через необережність.

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо офіцера з Апарату помічників головнокомандувача ЗСУ Олега Тімченка, який подарував гранати загиблому колезі Геннадію Частякову. Про це повідомила пресслужба ДБР в п’ятницю, 29 березня.
   “Фігуранту повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри. Він підозрюється у викраденні, привласненні та збуті боєприпасів, вбивстві через необережність та нанесенні тяжкого тілесного ушкодження через необережність”, – йдеться в заяві.   Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Після ознайомлення стороною захисту та потерпілими з матеріалами досудового розслідування справа буде направлена до суду.   Нагадаємо, на першочерговій стадії досудового розслідування Тімченку повідомлялося про підозру у незаконному збуті бойових припасів.

6 листопада 2023 року чоловік передав Частякову вибуховий “подарунок” з гранатами на честь дня народження. При цьому він не попередив колегу про справжність гранат та не пересвідчився, що він та інші присутні у робочому кабінеті зрозуміли, що він дарує саме вибухові пристрої.   Як наслідок, під час розпакування “подарунка” вдома одна із гранат вибухнула в руках Частякова, який був упевнений що це сувенірні чарки. Від отриманих поранень військовий загинув на місці, а його неповнолітній син отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Джерело