Зворушливі привітання з днем народження сину від мами

Зворушливі привітання з днем народження сину від мами

 1. Мій синулю, з Днем Народження тебе вітаю! Ти – радість в моєму житті, сонечко ясне. Нехай здійсняться всі твої мрії великі, Щоб був завжди щасливим і дуже улюбленим.
 2. Сину мій дорогий, в цей святковий день, Тобі від серця бажаю щастя і тепла. Нехай сонце завжди світить в твоєму серці, І у житті твоєму не буде темних хмар.
 3. Сину мій рідний, з Днем Народження тебе! Бажаю, щоб в твоєму житті завжди було світло, Щоб доленька дарувала лише радість, А щастя не відпускало тебе ніколи.
 4. Мій синочку, світло в моєму житті! З днем народження тебе вітаю з теплом. Щоб дні твої були як казка щедра, Щоб усмішки твої світили, як зірки на небі.
 5. З Днем Народження, мій сину! Ти – найкращий скарб, моє серце тепле. Нехай доля подарує тобі усе, що ти хочеш, І в житті твоєму цвіте кожен день, як квітка.
Зворушливі привітання з днем народження сину від мами
 1. Мій миленький сину, з Днем Народження тебе! Ти для мене – найбільший дар, найкращий квітень. Нехай в житті твоєму буде якнайбільше світлих моментів, І кожен день приносить лише радість і весняний спів.
 2. З Днем Народження, коханий сину! Ти – моє щастя, радість і найкращий друг. Нехай життя твоє буде наповнене сміхом, І найсолодші мрії стають твоєю долею.
 3. Сину мій рідний, вітаю тебе з днем народження! Хай твої дні будуть як ясний сонечко світле, І доля приносить лише хороше тобі, Як зірка над тобою, терпляче сяючи вночі.
 4. Мій найкращий сину, з чудовим святом! Бажаю тобі безмежної любові, щастя і тепла. Нехай життя твоє буде як яскравий фейєрверк, І кожен день принесе новий привід для усмішки.
 5. З Днем Народження, мій герой молодий! Нехай кожен день твого життя буде як пригода, І в серці твоєму завжди лунає веселий сміх, Як веселий ручейок в день весняний лагідний.

Зворушливі привітання з днем народження сину від мами

 1. Мій найрідніший сину, з днем народження тебе вітаю! Нехай цей рік буде для тебе як яскрава казка, І нехай кожен момент буде веселим і незабутнім, Бо ти – моя найбільша радість, завжди і назавжди.
 2. З Днем Народження, мій синочку коханий! Бажаю тобі, щоб твоє серце завжди було щасливим, Щоб усмішка твоя світила, як сонце ясне, І в житті твоєму було багато яскравих мрій.
 3. Мій найкращий синець, щиро вітаю тебе з днем народження! Бажаю, щоб кожен день твого життя був наповнений любов’ю, Щоб доля тебе завжди ласкаво обходила, І щоб твоя дорога була завжди світлою.
 4. З Днем Народження, сину мій миленький! Ти – найкращий син, найвірніший друг і помічник, І в цей особливий день бажаю, щоб твоє серце було щасливим, І весь світ відчував твою неповторну енергію.
 5. Мій гордість і радість, з чудовим тобі святом! Бажаю тобі неймовірної сили і впевненості в собі, Щоб твої мрії збувалися, а дні приносили тільки радість, Бо ти – мій найкращий син і великий скарб в житті моєму.

Зворушливі привітання з днем народження сину від мами

 1. Сину мій рідний, з Днем Народження тебе вітаю! Ти – світло в моєму житті, моя найбільша гордість. Бажаю тобі великої сили духу і мудрості, Щоб кожен твій крок велив до щасливого завтра.
 2. З Днем Народження, коханий сину! Ти – моя радість, моя найбільша любов. Нехай твоє серце завжди наповнене теплом, І доля тобі принесе лише благополуччя.
 3. Мій найкращий синець, вітаю тебе з чудовим святом! Бажаю тобі завжди мати на шляху своєму світло, Щоб важкість життя ти зміг подолати з усмішкою, І досягати великих вершин з кожним новим днем.
 4. З Днем Народження, мій герой непереможний! Ти – моя опора, мій найкращий друг. Нехай кожен день принесе тобі радість, А щастя буде завжди на твоєму порозі.
 5. Мій синочку, з найтеплішими вітаннями тебе вітаю! Нехай тобі сідає кожен сонцевартий промінь, І кожен день твого життя буде як свято, Бо ти – моє кохання і великий дарунок небес.