Звільнено заступника генпрокурора Вербицького

Звільнено заступника генпрокурора Вербицького

Фото: Офіс генпрокурора Дмитро Вербицький потрапив у гучний скандал

Дмитро Вербицький залишився без посади після того, як став фігурантом двох журналістських розслідувань.

Заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького звільнено з посади. Про це повідомив Офіс генпрокурора у понеділок, 24 червня.

“Генеральний прокурор Андрій Костін 01.07.2024 підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Костін повідомив про проведення службового розслідування щодо Вербицького. Тоді він заявив, що його заступник “веде низку резонансних проваджень, фігуранти яких дуже зацікавлені у його відстороненні або звільненні”. Також Вербицького відсторонили від виконання обов’язків.

Як відомо, Дмитро Вербицький став фігурантом двох журналістських розслідувань проєкту Схеми. У першому стверджувалось, що він живе у київському котеджному містечку Коник у таунхаусі. Цей будинок ушестеро дешевше від ринкової вартості придбав його племінник за довіреністю для одеського бізнесмена.

У другому йшлося про, як стверджується, дівчину Вербицького – Христину Ільницьку. За даними Схем, у 2024 році Ільницька стала власницею нового Porsche і триповерхового котеджу також у Конику, а їхня загальна вартість становить щонайменше 52 млн грн, попри те що її сукупний дохід за останні десять років становив трохи більше ніж 360 тисяч гривень.

Тоді Вербицький заявив, що не допомагав Ільницькій фінансово, але не спростував, що перебуває з нею у стосунках, щоправда, зазначивши, що вони не мають сімейного характеру.

Джерело