ЗСУ відбивають штурми на шести напрямках – Генштаб

ЗСУ відбивають штурми на шести напрямках - Генштаб

Фото: 56 ОМБр ЗСУ стримують російський наступ на сході і півдні України

Найбільшу активність російські окупанти проявляють на Покровському та Краматорському напрямках.

З початку доби на фронті відбулося 58 бойових зіткнень. ЗСУ відбивають російські штурми на шести напрямках, повідомив Генштаб у четвер, 20 червня.

Так, на Харківському напрямку наші воїни відбило одну ворожу атаку районі села Тихе. Ворог скинув чотири КАБ

На Куп’янському напрямку тривають сім бойових зіткнень в районах Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки та Піщаного. Два штурми вже відбито.

На Лиманському напрямку ворог був жорстко зупинений в районі Невського. Біля Сергіївки окупанти продовжують атакувати.

На Краматорському напрямку ворог концентрує зусилля неподалік Калинівки та Часового Яру. Сім спроб потіснити підрозділи ЗСУ із займаних позицій зазнали невдачі. Шість боєзіткнень тривають поблизу Кліщіївки, Нового, Торецька та Іванівського.

На Покровському напрямку агресор підтримує найвищу інтенсивність штурмів. Окупанти  вже 19 разів намагалися покращити тактичне положення в районах Новоолександрівки, Олександрополя, Сокола, Воздвиженки, Калинового та Новоселівки Першої. 11 ворожих атак успішно відбито, вісім – ще тривають. Найбільш активний ворог біля Новоолександрівки.

На Курахівському напрямку відбито вісім атак російських військ. Поблизу Красногорівки та Паросковіївки три боєзіткнення ще продовжуються. 

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Нагадаємо, за добу 19 червня Росія втратила на фронті майже 1200 військових. Загальні втрати країни-агресора перетнули рубіж у 530 тисяч осіб.

Джерело