ЗСУ відбили частину територій на Харківщині – ISW

ЗСУ відбили частину територій на Харківщині - ISW

Фото: ОК Захід Українські військові просунулися на півночі Харківської області

Водночас фіксується просування російських військ поблизу Сіверська та Авдіївки в Донецькій області.

Збройні сили України відновили втрачені раніше позиції на півночі Харківської області. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті за 13 червня.

Зазначається, що ЗСУ здійснюють контратакувальні дії в районі Глибокого, водночас поблизу Сіверська та Авдіївки в Донецькій області фіксують просування російських окупантів.   “Українські сили нещодавно повернули втрачені позиції на північ від Харкова на тлі тривалих російських наступальних операцій на півночі Харківської області 13 червня. На геолокованих кадрах видно, як українські сили здійснюють контратаку і захоплюють позиції вздовж вітрозахисної смуги на південний схід від Глибокого”, – йдеться у звіті ISW.   Водночас фіксується просування російських військ поблизу Сіверська та Авдіївки в Донецькій області.

“Російські війська нещодавно просунулися на південь від Сіверська. На геолокованих кадрах видно, що російські війська просунулися до східної околиці Роздолівки (на південь від Сіверська)”, – зазначили аналітики.   Війська Росії також ввели резерви на “північній осі” Харківської області. Наразі розмір цих резервних формувань залишається незрозумілим.

Нагадаємо, з початку поточної доби на фронті відбулося 71 бойове зіткнення, з них понад третина – на Покровському напрямку. Сили оборони стримують натиск та  відбили 16 ворожих штурмів, 10 боєзіткнень – ще  продовжуються.

Перемога над пропагандою РФ. США дали зброю Азову

Джерело