ЗСУ отримали тисячі одиниць техніки – Міноборони

ЗСУ отримали тисячі одиниць техніки - Міноборони

Фото: 43 ОАБр ЗСУ отримали чимало військової техніки

Повернення у стрій надлишкового майна дозволить оптимізувати витрати та швидко забезпечити війська необхідними ресурсами.

Міністерство оборони повернуло Збройним силам України (ЗСУ) тисячі одиниць техніки у межах оптимізації ресурсів. Про це відмомство повідомило у суботу, 6 липня.

Зокрема, управлінням відчуження та утилізації надлишкового військового майна організовано повернення 1500 одиниць озброєння та військової техніки, а також понад 2 тисяч найменувань військово-технічного майна.

Це включає транспортні засоби (МТ-ЛБ, автозаправники, вантажні авто, танкоремонтні майстерні, танкові тягачі, БРЕМи тощо), ремонтне обладнання, засоби зв’язку та інші необхідні елементи.

“Повернення у стрій надлишкового майна дозволить оптимізувати витрати та швидко забезпечити війська необхідними ресурсами”, – зазначив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

Нагадаємо, з початку 2024 року у ЗСУ було допущено до експлуатації 480 зразків нового озброєння і військової техніки, близько 290 з них – продукція вітчизняних зброярів.

Раніше повідомялося, що ЗСУ отримали до експлуатації  40 зразків артилерійського озброєння. Серед кодифікованих зразків допущено чимало зразків іноземного виробництва.

Джерело