Зрадниця з Херсона отримала заочну підозру в колабораційній діяльності

Зрадниця з Херсона отримала заочну підозру в колабораційній діяльності

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) Черговій херсонській зрадниці повідомлено про підозру

У червні 2022 року зрадниця очолила “отдел капитального строительства” в окупаційній адміністрації Херсона.

Заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності жительці Херсона, яка під час окупації міста очолювала так званий “відділ капітального будівництва” в окупаційній адміністрації. Про це у вівторок, 27 лютого, повідомила пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

“За даними слідства, 52-річна підозрювана у червні 2022 року очолила “отдел капитального строительства” в окупаційній адміністрації міста Херсона. Жінка підбирала кадри для роботи у “відділі” організовувала та контролювала їх роботу. Перевіряла правильність складання дозвільних документів на будівництво, реконструкцію, технічне переобладнання приміщень”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, зрадниця виконувала й інші доручення представників окупаційної влади.

Зрадниця з Херсона отримала заочну підозру в колабораційній діяльності

   

Нагадаємо, до довічного ув’язнення за державну зраду засудили колишнього начальника “Північної виправної колонії № 90”. Під час окупації він співпрацював з росіянами і наказував ув’язненим ремонтувати російську військову техніку. 

Раніше повідомлялося, щопід час окупації у червні 2022 року у Херсоні було скоєно замах на колаборанта та начальника виправної колонії Євгена Соболєва.

Джерело