Золоті сережки протяжки – вишукана простота

Скільки б не вигадали різновидів прикрас, жінки все одно шукають зручні сережки без застібки. Їх можна одягнути за лічені секунди, вони чудово підкреслюють образ та додають яскравості навіть буденним речам. Це оптимальне поєднання старовинних мотивів та сучасного дизайну, купити яке може дозволити собі кожна любителька сережок. 

Ланцюжки та спіралі, квіти і метелики, геометричні мотиви та романтичні нотки – золоті протяжки бувають такими різними! Кріплячись у мочці вуха за рахунок власної ваги та старанно спланованої будови, такі ювелірні вироби неодмінно стануть вірними помічниками успішних красунь. 

Якими бувають золоті довгі сережки? 

Коли йдеться про дорогоцінний метал, у даному контексті найчастіше маються на увазі сережки-протяжки із золота 585 проби (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi-protyazhki/). Завдяки досконалому підборі складників лігатури вони сяють неповторним блиском і гарантують міцність навіть при щоденному одяганні. Срібло та мідь поєднуються з золотом у різних пропорціях, пропонуючи кілька варіантів кольору металу в прикрасах: 

 • білий – новітнє уявлення про прекрасне, 
 • жовтий – вічне золоте втілення, 
 • червоний найкраще поєднується з різними вставками, 
 • червоний і білий – як вогонь і лід, 
 • жовтий та білий створюють спільну симфонію. 

Не дивно, що в Києві так легко зустріти на вулицях красуню з довгими сережками у вухах. Так доповнюють вечірні та ділові образи, а більш вільні моделі стануть молодіжним самовираженням. Різне оформлення лицьової частини виробу дозволяє не розгубитися, коли подобається одразу все. 

Конструкція довгих сережок утримує їх на місці за рахунок власної ваги. Щоб ланцюжки не зміщувалися, посередині часто розміщується металевий елемент для фіксації прикраси. Або ж одна частина виробу не має рухомих частин, тож компенсується функціональністю, яку демонструють сережки з ланцюжками. 

Тим, хто любить більше барв, припадуть до смаку вироби зі вставками. Камінь розміщується безпосередньо над проколом, щоб сережка не вислизала, або в нижній частині ланцюжка, як підвіска. Каталог пропонує кілька різновидів ювелірних вставок: 

 1. агат різних геометричних форм має стильний вигляд,
 2. перлина додає елегантності, 
 3. перламутр сяє морським блиском, 
 4. топаз Лондон підкреслить блакитний відтінок очей, 
 5. фіаніт – популярний та доступний камінь в сережках, 
 6. емаль відтворює різні кольори та форми. 

Використання самоцвітів дозволяє надати прикрасам форми квітів, символів та тварин. Оригінальні мотиви знаходять відгук просто в серці – залишається лише придивитися трохи уважніше до ювелірних вітрин. 

Купити сережки-протяжки – завжди доречна ідея

Обираючи такі прикраси слід пам’ятати, що вони візуально подовжують обриси обличчя. Тож найяскравіше проявлять свої переваги власницям округлих рис. Також довгі золоті сережки (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi-dlinnye/) чудово поєднуються з високими зачісками, додаючи граційності лінії шиї. 

Виділяються як прості моделі – з одним ланцюжком чи елементом, так і складніші, з вигадливими формами та вставками з різних матеріалів. Ціна залишається привабливою у будь-якому випадку, адже відсутність застібки дозволяє ювелірам ощадливо використовувати метал та розкрити свободу творчості. 

 • Герб України та державний прапор оздоблюють сережки в патріотичному виконанні. 
 • Хрестик доповнює символічні прикраси витонченим сенсом. 
 • Цікаві тварини метелик, котик, птах покращать настрій дорослим і дітям. 
 • Сережки-протяжки з золота з декоративним серцем пасуватимуть для романтичної натури. 
 • Геометричні акценти теж досить поширені – квадрат, кубики, намистина, монети, кульки. 
 • Конюшина, квіти, яблуко створюють атмосферу природи. 
 • Предметні ідеї можуть бути дуже різними: зірка, бантик, літак. 

Щоб відшукати в Україні сережки-протяжки, які точно сподобаються, достатньо відвідати онлайн-магазин «Золотий Стандарт» (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/). Тут чималий асортимент, акції та знижки, оплата та доставка різними способами, щоб підлаштовуватися під кожного покупця. Ці та інші бонуси допоможуть придбати подарунок чи омріяну прикрасу швидко та зручно.