Знеструмлення є у Києві і 11 областях – Укренерго

Знеструмлення є у Києві і 11 областях - Укренерго

Фото: ДТЕК У енергетиків додалося роботи через негоду

Центральні і північні області потерпають від негоди, а південні і східні – від російських обстрілів.

Станом на ранок у середу в Україні через негоду, технологічні порушення і російські обстріли знеструмлено 727 населених пунктів у 11 областях. Також є відключення у Києві, повідомило Укренерго 12 червня.

“Через погодні умови на ранок залишаються знеструмленими 237 населених пунктів у Житомирській, Київській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та місто Київ”, – йдеться у повідомленні.

З інших причин без енергоживлення 490 населених пунктів. Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Полтавській, Харківській, Херсонській областях. А з технологічних причин є відключення у Миколаївській області.

В Укренерго нагадали, що сьогодні обленерго по всій території України будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 15:00 до 23:00.

Сьогодні Україна імпортує рекордну кількість електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 29 796 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 689 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.

Нагадаємо, енергетики прогнозують, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

Джерело