З’явилося відео з місця удару по Вільнянську

З'явилося відео з місця удару по Вільнянську

Фото: Национальная полиция Украины Наслідки ворожого удару по Вільнянську

Пресслужба МВС повідомила, що кількість постраждалих внаслідок ворожого удару зросла до 23 людей, у тому числі 8 дітей. 7 людей загинули, з них 2 дітей.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров виїхав у Вільнянськ, який зазнав у суботу, 29 червня, ракетного удару, і опублікував відео з місця трагедії.

“Вільнянськ. Невеличке, але таке затишне до повномасштабного вторгнення містечко Запорізької області. Вже понад два роки Вільнянськ та його жителі потерпають від постійних російських обстрілів. І сьогоднішній день – не виняток…На жаль. Удар по центру міста”, – йдеться в коментарі до відео.

Уже після цієї публікації пресслужба МВС повідомила, що кількість постраждалих внаслідок ворожого удару зросла до 23 людей, у тому числі 8 дітей. 7 людей загинули, з них 2 дітей.

Нагадаємо, в суботу, 29 червня, росіяни атакували місто Вільнянськ Запорізького району. Спочатку повідомлялося, що російські воєнні злочинці вбили шістьох мирних людей, поранили ще вісьмох.Через деякий час голова Запорізької ОВА повідомив, що зросла кількість і загиблих, і поранених.

Джерело