Зеленський зустрівся з визволеним із полону Наріманом Джелялом

Зеленський зустрівся з визволеним із полону Наріманом Джелялом

Фото: Пресс-служба президента Украины Зустріч Володимир Зеленського з Наріманом Джелялом

Окупанти захопили в полон заступника голови меджлісу кримськотатарського народу в 2021 році в Криму й відтоді утримували в неволі.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із заступником голови меджлісу кримськотатарського народу Наріманом Джелялом, якого напередодні вдалося звільнити з російського полону. Про це в суботу, 29 червня, президент повідомив у соцмережах.

“Сьогодні зустрівся з Наріманом Джелялом, якого вдалося повернути додому з російського полону. Окупанти захопили його у 2021 році в Криму й відтоді утримували в неволі. З полону Наріман надсилав листи, і в одному з них він написав: “Ми боремося не тільки за цілісність територій, але й за єдність нашого суспільства, нашої прекрасної, сильної нації”. Важливі слова, які нагадують, що в єдності, усі разом ми можемо досягти навіть найскладніших результатів та обов’язково повернемо безпеку всім нашим людям і мир Україні, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо,  Україні вдалося повернути з російського полону 10 цивільних людей. Серед них – заступник голови меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, який був захоплений у полон ще в 2021 році. 

Президент України Володимир Зеленський опублікував фото і відео зустрічі визволених із полону.

Джерело