Зеленський зустрівся з військовими на Сумщині

Зеленський зустрівся з військовими на Сумщині

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський заслухав доповіді Дмитра Красильникова

Володимиру Зеленському розповіли про організацію оборони на трьох лініях рубежів у Сумській області.

Президент Володимир Зеленський прибув з робочим візитом у Сумську область, де зустрівся з військовими та оглянув будівництво укріплень. Про це повідомила пресслужба глави держави у середу, 27 березня.

Вказано, що Зеленський відвідав розташування 117-ї окремої бригади територіальної оборони.

“Глава держави заслухав доповіді командувача оперативно-тактичного угруповання Сіверськ генерал-майора Дмитра Красильникова та комбрига – полковника Максима Аксамитовського щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності бригади та взаємодії з сусідніми підрозділами”, – йдеться у повідомленні.

Військові розповіли про те, як росіяни використовують керовані авіабомби. Обговорювались потреби в засобах боротьби з цим типом озброєння.

Також Володимиру Зеленському розповіли про організацію оборони на трьох лініях рубежів. Було обговорено актуальні потреби у зброї та техніці. Президент ознайомився з перебігом будівництва фортифікаційних споруд біля міста Суми. Він оглянув траншеї, бліндажі, вогневі та командно-спостережні пункти.

Президент поспілкувався із захисниками України і нагородив їх орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, За мужність ІІІ ступеня, медалями За військову службу Україні та Захиснику Вітчизни.

Нагадаємо, люди масово покидають прикордонні райони Сумської області через російські обстріли. Якщо до повномасштабного вторгнення РФ у Великописарівській громаді Сумщини проживало 10 тисяч людей, то зараз залишилося близько половини жителів. А у 5-кілометровій зоні проживає лише 25 людей.

Джерело