Зеленський зустрівся з головою Пентагону

Зеленський зустрівся з головою Пентагону

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official Зустріч Зеленського з військовим керівництвом США

Під час зустрічі Зеленського з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном йшлося про українсько-американську співпрацю у сфері оборони.

Сьогодні, 11 грудня, президент України Володимр Зеленський прилетів до США, де зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном. Про це повідомила пресслужба президента.

“Візит до США розпочав із зустрічі з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном у Національному університеті оборони США. Обговорили виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони. Я вдячний США за виконання наших домовленостей, особливо щодо посилення протиповітряної оборони, а також міністру Остіну та генералу Брауну за їхнє особисте лідерство”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленській поїде до США, де, зокрема, зустрінеться з президентом Джозефом Байденом.

Дипломатичний шанс. Візит Зеленського до Аргентини

Джерело