Зеленський зустрівся з головою Генасамблеї ООН

Зеленський зустрівся з головою Генасамблеї ООН

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський і Денніс Френсіс провели переговори у Києві

Денніс Френсіс під час візиту мав змогу побачити на власні очі наслідки війни, яку розв’язала Росія проти України.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із головою 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Деннісом Френсісом, який прибув до Україні з візитом. Про це повідомила пресслужба українського лідера у середу, 3 липня.

“Дякую за підтримку України резолюціями у відповідь на повномасштабне російське вторгнення. Вони дуже важливі для нас. Тому ми особливо цінуємо перший за майже 30 років візит до нашої держави голови Генасамблеї”, – заявив Зеленський.

Він подякував Френсісу за підтримку першого Саміту миру та Спільного комюніке. Президент наголосив, що одним із практичних результатів саміту може стати нова резолюція, проєкт якої Україна найближчим часом винесе на розгляд Генасамблеї, щодо ядерної безпеки та безпеки ядерних об’єктів України з акцентом на Запорізькій АЕС.

Володимир Зеленський розповів про ситуацію на полі бою та критичний стан енергетичної системи у зв’язку з постійними російськими атаками на її об’єкти.

У свою чергу Денніс Френсіс зазначив, що під час візиту мав змогу побачити на власні очі наслідки війни та зрозуміти виклики, які стоять перед українським народом, а також потреби нашої країни.

Він підтвердив подальшу солідарність Генасамблеї ООН з Україною, наголосив на необхідності дотримання всіма членами організації Статуту ООН і відзначив стійкість та мужність українців.

Раніше стало відомо, що в Україні буде відкрито офіс Всесвітньої продовольчої програми ООН. Зараз організація реалізовує декілька програм для українців, що постраждали через вторгнення РФ.

Джерело