Зеленський зустрівся з Дудою

Зеленський зустрівся з Дудою

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський зустрівся з Анджеєм Дудою

Президенти України та Польщі детально обговорили оборонну співпрацю та потреби Сил оборони України.

  Президент України Володимир Зеленський зустрівся з лідером Польщі Анджеєм Дудою у Варшаві. Про це повідомила пресслужба Офісу президента в понеділок, 8 липня.   Глава держави подякував Дуді за підтримку України та внесок Польщі в боротьбу з російською агресією. Зеленський також відзначив підтримку України на шляху до ЄС і НАТО з боку Польщі.

“Ми багато чого досягли за ці понад два роки: від заявки на кандидатство та інших кроків щодо переговорів до відкритого шляху щодо членства в Євросоюзі. Дякуємо за вашу позицію. Віримо в мирну, сильну Україну разом із мирною, сильною Польщею. Українська армія захищає безпеку Польщі та всієї Європи. І ми вдячні, що Польща завжди нам допомагає”, – сказав президент.
  Зеленський та Дуда детально обговорили оборонну співпрацю та потреби Сил оборони України.   Президенти відзначили важливість інавгураційного Саміту миру, підписаної сьогодні двосторонньої безпекової угоди та нового оборонного пакету нашій країні від Польщі.

Нагадаємо, сьогодні Україна та Польща підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами. 

Україна та Польща розроблюють механізм, в межах якого польська протиповітряна оборона буде збивати російські ракети та дрони.

Джерело