Зеленський зустрівся з делегацією Конгресу США

Зеленський зустрівся з делегацією Конгресу США

Фото: Пресслужба президента України Зустріч Володимира Зеленського з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США

Президент України подякував президентові США Джозефу Байдену, обом палатам і партіям Конгресу і всьому американському народу за всебічну й постійну допомогу Україні.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США на чолі з головою постійного комітету Палати представників із питань розвідки Майком Тернером, конгресменами Бетті Макколлум, Джоном Джойсом, Ронні Джексоном і Тоні Гонзалесом. Про це в понеділок, 1 липня, повідомила пресслужба президента.

Зеленський подякував президентові США Джозефу Байдену, обом палатам і партіям Конгресу і всьому американському народу за всебічну й постійну допомогу Україні.

“Ми бачимо рішучу налаштованість американського Конгресу посилювати підтримку України і вдячні за це. Виділення Конгресом макрофінансової допомоги Україні суттєво зміцнює нашу економіку та Збройні Сили”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент розповів про ситуацію на передовій та першочергові потреби Сил оборони. Під час зустрічі йшлося про головні напрями подальшої американської допомоги, зокрема додаткові системи ППО та ракети до них.

Володимир Зеленський відзначив участь США у Глобальному саміті миру й наголосив на важливості залучення якомога більшої кількості країн до підтримки підсумкового комюніке саміту.

Під час зустрічі йшлося й про шляхи подальшого посилення санкційного тиску на РФ і про роль Конгресу США у формуванні правової рамки для використання заморожених російських активів на відбудову України.

“Зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США. Обговорили головні напрями подальшої американської допомоги, зокрема додаткові системи ППО. Це критично важливо, оскільки системи Петріот допомагають рятувати життя людей та захищати інфраструктуру. Дякую президенту США Джозефу Байдену, обом палатам і партіям Конгресу та всьому американському народу за незмінне лідерство в підтримці України”, – написав Зеленський у соцмережах після зустрічі, а також опублікуав відео.

У квітні цього року повідомлялося, що США продадуть Україні обладнання для модернізації систем протиповітряної оборони HAWK.

США передадуть Україні ракети HAWK – ЗМІ

Джерело