Зеленський звільнив двох заступників Єрмака

Зеленський звільнив двох заступників Єрмака

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський провів кадрові перестановки в Офісі президента

Новими заступницями очільника Офісу президента Зеленський призначив Ірину Мудру та Олену Ковальську.

Президент Володимир Зеленський звільнив двох заступників голови Офісу президента Андрія Єрмака Андрія Смирнова та Олексія Дніпрова та призначив на їхнє місце Ірину Мудру та Оленку Ковальську. Відповідні укази оприлюднені на сайті президента в п’ятницю, 29 березня.
Смирнов був призначений заступником голови Офісу президента 10 вересня 2019 року, коли головою офісу був ще Андрій Богдан. Він опікувався питаннями правової політики, правоохоронною і судовою системами. Дніпров був призначений заступником керівника ОП у 2021 році.

Олена Ковальська з 2022 року була керівницею Кабінету керівника Офісу президента, членкиня робочої групи при президентові зі створення трибуналу, що судитиме владу РФ за злочин агресії.   Ірина Мудра з 2022 року була заступницею міністра юстиції. Перед цим працювала на різних посадах в Ощадбанку. З 2020 по 2022 роки була директоркою департаменту комплаєнс-контролю та нагляду за дотриманням регуляторних вимог Ощадбанку.
Наразі, як йдеться на сайті Офісу президента, у Єрмака десять заступників. 

Нагадаємо, раніше Зеленський погодив призначення колишнього секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олексія Данілова на посаду посла в Молдові.

Зеленський призначив начальника СБУ в Донецькій і Луганській областях

Джерело