Зеленський заявив, що “потенційно готовий” до зустрічі з Трампом

Зеленський заявив, що "потенційно готовий" до зустрічі з Трампом

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський готови провести переговори з Дональдом Трампом

Дональд Трамп повинен виступити зі своїм планом щодо швидкого припинення війни, зазначив президент України.

Президент України Володимир Зеленський “потенційно готовий” до зустрічі з колишнім американським лідером Дональдом Трампом, який начебто знає, як завершити війну з Росією в нашій країні. Про це він сказав в інтерв’ю для Bloomberg, оприлюдненому у середу, 3 липня.

На думку Зеленського, Трамп повинен виступити зі своїм планом щодо швидкого припинення війни. Але він попередив, що будь-які пропозиції не повинні порушувати суверенітет України.

“Якщо Трамп знає, як закінчити цю війну, він має сказати нам сьогодні. Якщо є ризики для української незалежності, якщо ми втратимо державність – ми хочемо бути до цього готові, ми хочемо знати”, – заявив він.

Зеленський відзначив, що “потенційно готовий” зустрітись з Трампом, щоб почути пропозиції щодо завершення війни.

“Вони не можуть планувати моє життя і життя наших людей і наших дітей. Ми хочемо зрозуміти, чи будемо мати в листопаді потужну підтримку США, чи залишимося самі”, – додав він.

Як відомо, Трамп неодноразово заявляв про можливість швидкого завершення війни в Україні. А напередодні ЗМІ повідомили, що Трамп планує обговорити Україну з Володимиром Путіним.

Джерело