Зеленський заявив, що не говорив з Орбаном про діалог з Путіним

Зеленський заявив, що не говорив з Орбаном про діалог з Путіним

Фото: Рубрика Зеленський зазначив, що мав запитання до Орбана стосовно блокування Угорщиною вступу України в ЄС

Президент запевнив, що не обговорював з головою угорського уряду питання припинення вогню чи діалог з очільником Кремля.

Президент Володимир Зеленський жодного разу не говорив з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном про “припинення вогню проти РФ”. Про це голова держави заявив під час пресконференції у вівторок, 19 грудня.

“Я ніколи не говорив з Віктором Орбаном про припинення вогню чи про діалог з Путіним. Можливо, він підіймав цю тему зі своїми друзями, чи лідерами ЄС, чи в США. Щось було таке у його промові, але для мене це дещо дивне, бо іноді його політика не дуже дружня до нас. І це факт. І він це чув від мене”, – наголосив український лідер.

За його словами, він мав запитання до Орбана стосовно блокування Угорщиною вступу України в ЄС.

“Я запитав у Орбана: Вікторе, назви хоч одну причину, чому ви не підтримуєте наш вступ до ЄС, може, ми зможемо знайти дипломатичне рішення. Він не зміг дати відповідь, чому ми не можемо організувати зустріч, щоб вирішити всі питання”, – резюмував президент України.

Як ми вже писали, депутатка Європарламенту від Литви Раса Юкнявічене заявила, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, очевидно, працює на Володимира Путіна і не представляє справжньої волі угорського народу. Таким чином, він просто руйнує Євросоюз зсередини. 

Орбан продовжує гру проти України, але ЄС не здається

Джерело