Зеленський заявив про бажання вбити Путіна

Зеленський заявив про бажання вбити Путіна

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський під час відвідування Президентського фонду та Інституту Рональда Рейгана

Володимир Путін “щось п’є” і не думає про те, що відбувається в Україні, вважає президент.

Через такі ситуації, як ракетний удар по дитячій лікарні Охматдит у Києві виника бажання вбити російського диктатора Володимира Путіна. Про це сказав президент України Володимир Зеленський після виступу в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана, повідомляє NV у середу, 10 липня.

“Я батько, я президент, я людина… Коли ти бачиш цих людей, батьків, коли їхні діти помирають – у такі моменти ти хочеш убити Путіна. І це всі з нас хочуть цього, дуже сильно”, – сказав український лідер.

Зеленський вважає, що Володимир Путін “щось п’є” і не думає.

“Путін не думає, що відбувається в Україні. Ракета летіла не на військовий об’єкт, а прямо по дитячій лікарні. І тому в мене такі емоції”, – зазначив він.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що українці ніколи не пробачать Путіну. За його словами, російський диктатор не буде спокійно відпочивати ні на цьому світі, ні на іншому. Ні його діти, ні його онуки, запевнив президент України.

Джерело