Зеленський: Ультиматум Путіна – це новий нацизм

Зеленський: Ультиматум Путіна - це новий нацизм

Фото: Getty Images Зеленський відреагував на “мирні пропозиції” Путіна

Володимир Путін іде тим самим маршрутом, що і Адольф Гітлер, зазначив український президент.

Пропозиції російського диктатора Володимира Путіна про припинення війни в Україні – ультиматум, а його дії – відродження нацизму. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю італійському телеканалу Sky TG24 у п’ятницю, 14 червня.

“Що я можу сказати? Ці повідомлення є ультимативними, вони нічим не відрізняються від інших ультиматумів, які він робив раніше”, – заявив він.

На думку Зеленського, те що зараз робить Путін – нова хвиля російського нацизму.

“Він хоче, щоб ми відмовилися від наших окупованих територій, але він також хоче і наших неокупованих територій. Він розповідає про регіони нашої країни і не має наміру зупинятися. Замороженого конфлікту не буде”, – впевнений український лідер.

Він нагадав, що те саме робив Адольф Гітлер, коли говорив, що “дайте мені частину Чехословаччини, і все закінчиться тут”.

“Але ні, це брехня, історична брехня. Потім була Польща, потім окупація всієї Європи. Ви знаєте, що ця хвиля нацизму ніколи не припиняється… Не варто довіряти цим повідомленням, адже Путін іде тим самим маршрутом. Сьогодні він говорить про чотири регіони, раніше говорив про Крим і Донбас… Його не хвилює, що відбувається з людьми, це нове обличчя нацизму”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні Путін заявив, що начебто готовий до “мирних переговорів” з Україною. Але для цього українці повинні вивести свої війська з чотирьох областей, які у Росії називають “нові регіони”. Також Україна повинна відмовитися від перспективи членства у НАТО.

У свою чергу Зеленський заявляв, що Україна не вірить заявам Путіна про можливі переговори щодо завершення війни.

Джерело