Зеленський: Україні потрібно більше зброї, бо ніхто здаватися не збирається

Зеленський: Україні потрібно більше зброї, бо ніхто здаватися не збирається

Фото: Пресс-служба президента України

Український лідер назвав головним оборонним результатом роботи дипломатів посилення ППО України.

Президент України Володимир Зеленський у День працівників дипломатичної служби подякував їм “за роботу в інтересах держави Україна, в інтересах наших людей”. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, цього року в міжнародній сфері Україна досягла таких речей, які ще на початку року здавалися майже недосяжними, а головний політичний результат року – початок переговорів щодо членства нашої держави в Євросоюзі.

Головним оборонним результатом президент назвав посилення ППО України, головним стратегічним результатом – роботу щодо імплементації Української формули миру, важливим інституційним результатом – зближення з НАТО на майданчику Ради Україна-НАТО, а також у створенні нової архітектури безпекових гарантій у межах вільнюської декларації G7.

Серед пріоритетів на наступний рік він відзначив роботу з посилення оборонної підтримки України.

“Нам потрібно більше зброї, бо ніхто здаватися не збирається. Україна переможе”, – наголосив глава держави.

Зеленський наголосив на важливості спільної роботи з партнерами щодо пошуку, замороження та конфіскації російських активів на користь України.

“Це справедливо, щоб активи держави-агресора працювали на захист від держави-агресора, і ваше завдання – забезпечити готовність світу це підтримати”, – зазначив він.

За словами президента, на різних рівнях має тривати робота з євроатлантичної інтеграції України.

“Щодо НАТО – це непросто. І нам потрібен ключ до рішення про альянс для України. І цей ключ потрібно шукати не лише у високих політичних кабінетах. Треба переконувати суспільства – так, як ми змогли зробити на самому початку війни щодо об’єднання навколо України. Переконувати серця людей”, – наголосив він.

Нагадаємо, Зеленський під час підсумкової прес-конференції повідомив про пропозицію військових керівників додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей. Додаткова мобілізація такої кількості громадян може коштувати бюджету до 500 млрд гривень.

Зеленський відповів, що буде перемогою України

Джерело