Зеленський вручив нагороди працівникам системи МВС

Зеленський вручив нагороди працівникам системи МВС

Фото: МВД Украины Бійці і працівники системи МВС отримали державні нагороди

Президент вручив героям Хрести бойових заслуг, орден Данила Галицького і орден За мужність ІІ ступеня.

Президент України вручив державні нагороди військовим та працівникам підрозділів системи МВС. Про це у суботу, 29 червня, повідомила пресслужба МВС.

Підполковник Антон Задорожний, командир бригади Буревій НГУ відзначений Хрестом бойових заслуг.

“Під час виконання одного з бойових завдань, він помітив наближення ворожої групи, відкрив прицільний вогонь із кулемета та знищив вісьмох російських окупантів”, – повідомляють у МВС.

Хрест бойових заслуг отримав і прикордонник бригади Помста, головний сержант Кирило Чумаченко.

“Очоливши штурмову групу, він знищив кількох окупантів на ворожому спостережному пункті, завдяки чому вдалося підійти ближче та розпочати бій. Під щільним вогнем росіяни відступили, раніше втрачені позиції вдалося відновити”, – йдеться в повідомленні.

Полковника поліції Олексія Катинського відзначено орденом Данила Галицького.

“Завдяки його професіоналізму направлено до суду обвинувальні акти з десятків найбільш резонансних справ щодо: порушення законів та звичаїв війни, жорстокого поводження з цивільним населенням армією рф, колабораційної діяльності, діяльності злочинних груп та організацій”, – розповідають у МВС про героя.

Орден За мужність ІІ ступеня отримав полковник служби цивільного захисту Юрій Цикенюк.

“Він залучався до вилучення та знешкодження найбільш небезпечних російських боєприпасів, якими ворог атакував столицю”, – йдеться далі в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 383 захисників України, 126 з них – посмертно.

Джерело