Зеленський виступив в університеті оборони США

Зеленський виступив в університеті оборони США

Фото: Пресслужба президента України Президент України Володимир Зеленський виступає перед представниками Національного університету оборони США

Зеленський зазначив, що “ми разом маємо підтримувати верховенство права, наші інституції та альянси, що захищають демократію та бережуть безпеку, зокрема й НАТО”.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 11 грудня, виступив перед представниками Національного університету оборони США. Відео виступу опублікувала пресслужба президента.

“Америка та всі інші вільні нації світу мають бути впевнені в собі, у своїй силі, у своєму лідерстві, щоб диктатури сумнівалися в собі та у своїй здатності принижувати свободу. Ми разом маємо підтримувати верховенство права, наші інституції та альянси, що захищають демократію та бережуть безпеку, зокрема й НАТО, щоб ніде у світі, в жодному, навіть найтемнішому куточку планети, не виникало спокуси, що нібито якийсь інший порядок може домінувати у світі, окрім свободи. Я впевнений, що свобода може бути сильнішою, ніж будь-який її ворог. Я впевнений, що свобода повинна перемагати завжди, коли хтось кидає їй виклик”, – зазначив Зеленський.

Повний текст виступу Зеленського в Національному унівеситеті оборони США доступний за посиланням. 

Сьогодні, 11 грудня, президент України Володимр Зеленський прилетів до США, де зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном. 

Дипломатичний шанс. Візит Зеленського до Аргентини

Джерело