Зеленський відреагував на перемогу лейбористів у Британії

Зеленський відреагував на перемогу лейбористів у Британії

Фото: Getty Images Кір Стармер очолить британський уряд

Президент побажав новому уряду Британії успіхів як у внутрішніх справах, так і у зміцненні лідерства на світовій арені.

Президент Володимир Зеленський привітав Кіра Стармера та Лейбористську партію Великої Британії з переконливою перемогою на виборах. Про це український лідер написав у соцмережі Х в п’ятницю, 5 липня.

За його словами, Україна та Велика Британія були й залишатимуться надійними союзниками.

“Ми продовжимо захищати і просувати наші спільні цінності – життя, свободу та міжнародний порядок, заснований на правилах”, – зазначив президент.

Зеленський побажав новому уряду Британії успіхів як у внутрішніх справах, так і у зміцненні лідерства на світовій арені.

“З нетерпінням чекаю на тісну спільну роботу над посиленням українсько-британського партнерства та відновленням міжнародного миру й безпеки”, – зазначив він.

Президент подякував Ріші Сунаку, який піде у відставку за незмінну підтримку від британського уряду під його керівництвом.

“Танки Challenger, ракети Storm Shadow, тренування наших пілотів на F-16 і перша двостороння безпекова угода – це лише деякі з наших спільних досягнень, які Україна ніколи не забуде. Дякую, Ріші”, – резюмував Зеленський.

Як відомо, за підсумками парламентських виборів 4 липня у Британії зміниться уряд. Лейбористи будуть мати переконливу більшість у новому складі Палати громад. Прем’єр-міністр Ріші Сунак вже визнав програш своєї Консервативної партії.

Очікується, що наступним очільником британського уряду стане лідер Лейбористської партії Кір Стармер.

Джерело