Зеленський відмовився називати цілі 2024 року

Зеленський відмовився називати цілі 2024 року

Фото: Рубрика Зеленський заявив, що не буде розкривати жодних деталей військових операцій, які Україна планує реалізувати наступного року

Голова держави наголосив, що в 2023 році “були складнощі на півдні, бо всі навколо говорили, які в нас цілі”.

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому контрнаступ пішов не за планом, а також, які є реалістичні цілі, які планується досягнути протягом наступних 12 місяців. Про це голова держави повідомив на підсумковій прес-конференції.

“Я не можу вам сказати про цілі. У нас були складнощі на півдні, бо всі навколо говорили, які в нас цілі. Відверто вам кажу, всі говорили: куди ми йдемо, усі розглядали в деталях, як ми туди дійдемо, як може не дійдемо, як краще це вийде, цього вистачить, а цього не вистачить, нічого страшного, краще йти на південь, там тепло, можна й пізніше, бо там зима, нічого страшного, давайте дочекаємось якоїсь амуніції, там зима пізніше приходить… Ну, вибачте, це воно так не злітає з Російською Федерацією, в якої зброї більше”, – зазначив голова держави.

За його словами, він не буде розкривати жодних деталей військових операцій, які Україна планує реалізувати наступного року.

“Не можу вам сказати жодної деталі наших контрнаступальних та оборонних дій наступного року”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, під час пресконференції Зеленський також повідомив про пропозицію військових керівників додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей.

Як ми вже писали, Володимир Зеленський запевнив, що наступного року в Україні буде вироблено мільйон дронів.

Джерело