Зеленський: Розпустити Раду зараз не можна

Зеленський: Розпустити Раду зараз не можна

Фото: Кадр із відео Президент України Володимир Зеленський

Деякі депутати нічим не відрізняються від інших людей, які не зважають на війну, але розпустити Верховну Раду зараз неможливо, бо під час війни не можна проводити вибори.

Президент Володимир Зеленський вважає, що державні діячі повинні подавати моральний приклад усім українцям, але насправді це не так. При цьому розпустити Верховну Раду зараз не можна, бо тоді доведеться проводити вибори, що неможливо під час війни. Про таке “замкнуте коло” повідомив президент України Володимир Зеленський під час брифінгу 19 грудня.

“Що стосується депутатів… повинні вони займатися своєю роботою. Бути моральними авторитетами. На жаль, це не відбувається… Є відсоток людей, які голосують, які працюють… Проголосували багато реформ, які відкриють для України 50 млрд доларів допомоги”, – зазначив Зеленський.

Президент додав, що деякі депутати нічим не відрізняються від інших людей, які не зважають на війну.

“Він нічим не відрізняється від бізнесмена, який салюти включає на свій день народження, коли військові воюють. Я не ділю цих людей”, – зазначив Зеленський.

За словами президента, ситуацію могли б змінити вибори, але це поки що неможливо.

“Я вважаю, що так, всі державні діячі повинні бути моральним прикладом. Такого на жаль, нема. Не можу їх розпустити, бо тоді будуть вибори, а вибори не можна проводити під час війни”, – наголосив він.

Зеленський додав, що слід змінювати законодавство, щоб чиновники використовували влуду тільки на користь суспільству, а не у власних інетресах.
“Я зробив усе щоб саме ці депутати, які б вони не були, проголосували всі антикорупційні закони, щоб потім борці проти корупції приходили до цих депутатів”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, під час пресконференції президент Володимир Зеленський висловив упевненість у тому, що США не зрадять Україну і нададуть обіцяну фінансову допомогу.

Другий рік війни. Брифінг Зеленського онлайн

Джерело