Зеленський розповів, про що попросив Орбана

Зеленський розповів, про що попросив Орбана

Фото: Twitter/Золтан Ковач Зеленський заявив, що під час розмови довів Орбану що, той не має жодної причини блокувати членство України в ЄС

Голова української держави заявив, що попросив угорського прем’єра назвати хоч би одну причину блокування вступу України в ЄС.

Президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції учасників Саміту країн Північної Європи в середу, 13 грудня, розповів деталі розмови з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

“Я не можу сказати, що це була особлива зустріч, або навмисно спланована. У нас був діалог, це правда. І я думаю, що нам потрібно організувати дуже конструктивну зустріч між нашими державами. Бо ми маємо спільні кордони, ми сусіди і нам потрібно розмовляти. Одна із дуже важливих тем, які я підіймав із ним (Віктором Орбаном, – ред.) стосувалася саме того, що нам потрібно розмовляти, потрібно вирішувати проблеми, але я дійсно не бачу глобальної проблеми у цьому питанні. Саме тому нам просто потрібно зустрітися. Я показував йому своє позитивне ставлення до такої ідеї”, – пояснив голова держави.

За його словами, він під час розмови довів Орбану що, той не має жодної причини блокувати членство України в ЄС.

“Я попросив його назвати мені хоча б одну причину. Не три, не п’ять, не 10. Дай мені одну причину. І я чекаю на відповідь”, – зазначив Зеленський.

Як відомо, Віктор Орбан погрожує заблокувати всю допомогу Євросоюзу для України, а також подальший рух нашої країни до блоку, якщо лідери ЄС не погодяться переглянути всю свою стратегію підтримки Києва.

Зеленський повідомив, про що говорив з Орбаном

Джерело