Зеленський розповів про другий день роботи у США

Зеленський розповів про другий день роботи у США

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський на кілька днів поїхав до США

Глава держави анонсував швидке рішення партнерів щодо F-16 для України, підписання нових безпекових угод і багато зустрічей з іноземними лідерами.

Президент Володимир Зеленський на другий день свого офіційного візиту до США для участі в саміті НАТО в Вашингтоні анонсував швидке рішення партнерів щодо F-16 для України, підписання нових безпекових угод і понад 10 зустрічей з іноземними лідерами. Про це сказав у відеозверненні в середу, 10 липня.

“Сьогодні продовжуємо роботу у Вашингтоні. Буде, зокрема, вже дуже скоро рішення щодо F-16. Збільшуємо кількість літаків, доступних Україні”, – заявив він.

За словами Зеленського, “вчора для України ми отримали рішення ще про п’ять систем Patriot і десятки інших систем ППО, сьогодні – рішення щодо літаків”.

Також, президент анонсував підписання двох нових безпекових угод із партнерами.

“Там, в угодах, підтримка санкцій проти Росії, підтримка нашого вступу в ЄС і НАТО, підтримка нашого захисту – наших воїнів, усіх наших людей, відбудови. Все це ми враховуємо в безпекових угодах саме так, як потрібно” – запевнив він.

Зеленський проведе щонайменше десять перемовин з лідерами різних країн. Також глава держави зустрінеться в Конгресі США з представниками демократів і республіканців.

Нагадаємо, Володимир Зеленський заявив про бажання вбити Володимира Путіна. За словами президента, такі почуття його охоплюють після російських ударів по цивільним об’єктам, зокрема, по лікарні Охматдит.

У США підтвердили зустріч Байдена і Зеленського

Джерело