Зеленський провів зустріч із генсеком НАТО

Зеленський провів зустріч із генсеком НАТО

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський зустрівся з Єнсом Столтенбергом

Ключову увагу під час зустрічі приділили підготовці до Вашингтонського липневого cаміту НАТО.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу в Брюсселі. Про це повідомила пресслужба глави держави в четвер, 27 червня.
  Український лідер подякував Столтенбергу за зусилля із залучення союзників до допомоги Києву, зокрема щодо посилення можливостей із захисту українського неба.   Ключову увагу під час зустрічі приділили підготовці до Вашингтонського cаміту НАТО, який відбудеться в липні.
  Зеленський відзначив готовність членів НАТО забезпечити Україну критично необхідними оборонними засобами, насамперед системами протиповітряної та протиракетної оборони.   Також Україна очікує рішення щодо посилення ролі НАТО в координації безпекової допомоги, тренувань українських військових та довгострокових фінансових зобов’язань союзників для забезпечення стабільної підтримки нашої держави.

Раніше повідомлялося, що НАТО запропонує Україні нову штаб-квартиру в Німеччині для управління її військовою допомогою на 75-му ювілейному саміті у Вашингтоні. Угоду назвуть “мостом” до можливого членства Києва в Альянсі.

Столтенберг оцінив військовий потенціал Росії в Україні

Джерело