Зеленський провів переговори з Науседою і Каллас

Зеленський провів переговори з Науседою і Каллас

Фото: Пресслужба президента України Делегації України і Литви проводять переговори у Брюсселі

Лідери обговорили майбутній саміт НАТО у Вашингтоні. Вони погодилися, що мають бути ухвалені “сильні рішення” щодо України.

Президент України Володимир Зеленський провів зустрічі з президентом Литви Гітанасом Науседою і прем’єр-міністром Естонії Каєю Каллас під час візиту до Брюсселя. Про це повідомила пресслужба українського лідера у четвер, 27 червня.

  Вказано, що під час зустрічей сторони обговорили ситуацію на полі бою в Україні, а також оборонні потреби нашої держави.

Також співрозмовники приділили увагу саміту НАТО, який відбудеться 9-11 липня у Вашингтоні. Сторони погодилися, що на ньому мають бути ухвалені “сильні рішення” щодо оборонної підтримки України.

“Важливо, щоб на саміті прозвучали принципові заяви та були ухвалені рішення щодо майбутнього членства України в Альянсі”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у НАТО сперечаються щодо обіцянок Україні на саміті. США і Німеччина пропонували, щоб Альянс пообіцяв, що Україна має “міст” до членства в НАТО, а не “незворотній шлях”.

Джерело