Зеленський про санкції проти олігархів РФ: Не скасовувати, а посилювати

Зеленський про санкції проти олігархів РФ: Не скасовувати, а посилювати

Фото: Пресс-служба президента Украины Президент України Володимир Зеленський

Зеленский подякував за рішення європейських лідерів, яке дає можливість використовувати прибутки від російських активів на користь України.

Тенденцію скасовування санкцій проти російських олігархів треба зупинити і навпаки – посилити економічні обмеження проти представників великого бізнесу РФ. На цьому президент України Володимир Зеленський наголосив у вступній промові на засіданні Європейської ради в Брюсселі, передає Укрінформ.

“Зараз ми бачимо, як почали скасовувати санкції проти російських олігархів. Треба зупинити це і посилити санкції, тому що на цьому тримається режим Путіна”, – підкреслив  Зеленський.

Він нагадав про рішення європейських лідерів, яке дає можливість використовувати прибутки від російських активів на користь України, і подякував за нього.

“Вдячний за рішення, яке надає Україні фінансові ресурси із заморожених російських активів. Справедливо, щоб активи терориста захищали Україну, яка потерпає від російського терору. Всі активи терористичної держави повинні працювати на захист життя, звичайно. Ми повинні знайти правильний спосіб конфіскувати всі ці активи”, – підкреслив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що у ПАРЄ вимагають від ЄС посилити санкції проти металургії Росії.

Нагадаємо, Рада ЄС 24 червня затвердила 14-й пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів у відповідь на російську агресію проти України.

ПАРЄ запропонувала посилити санкції проти РФ

Джерело