Зеленський призначив уповноваженого Антимонопольного комітету

Зеленський призначив уповноваженого Антимонопольного комітету

Фото: dn.gov.ua Максим Сандига

На посаду державного уповноваженого призначено Максима Сандигу, який з 2021 року був заступником голови Донецької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом №822/2023 призначив державного уповноваженого Антимонопольного комітету України.

На посаду державного уповноваженого призначено Максима Сандигу.

“Призначити Сандигу Максима Вікторовича державним уповноваженим Антимонопольного комітету України”, – йдеться в документі.

РБК-Україна повідомляє, що Максим Сандига у 2007 році закінчив Академію адвокатури України, а в 2011 році – Національну академію прокуратури України, обдидва заклади – за спеціальністю правознавство, освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр права.

Сандига працював помічником прокурора Деснянського району Києва, слідчим та старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України. З 2021 року був заступником голови Донецької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада призначила колишнього керівника Донецької ОВА Павла Кириленка на посаду голови Антимонопольного комітету України. Кандидатуру Кириленка підтримали 250 народних депутатів з 333 присутніх у залі.

Перед тим Верховна Рада відправила у відставку колишню керівницю АМКУ Ольгу Піщанську. 

Джерело