Зеленський прибув з візитом до Литви

Зеленський прибув з візитом до Литви

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський відвідає країни Балтії

Темами переговорів стануть безпека, інтеграція України до ЄС та НАТО, співпраця в галузі РЕБ і дронів, подальша координація європейської підтримки.

Президент України Володимир Зеленський прибув з візитом до столиці Литви – Вільнюса. Про це глава держави повідомив у Telegram в середу, 10 січня.

За словами Зеленського, у рамках турне він відвідає також Естонію та Латвію.

“Згодом буду в Таллінні та Ризі, а сьогодні – Вільнюс. Переговори з президентом, прем’єр-міністром, спікером Сеймасу. Зустрічі з представниками політичних сил, ЗМІ та української громади”, – написав президент.

Зеленський розповів, що темами переговорів стануть безпека, інтеграція України до ЄС та НАТО, співпраця в галузі РЕБ і дронів, подальша координація європейської підтримки.

“І звичайно, наша велика вдячність. За безкомпромісну підтримку України впродовж усіх 10 років війни, а особливо зараз, після початку повномасштабного вторгнення”, – додав український лідер.

Нагадаємо, місяць тому Зеленський був з візитами у США і Аргентині. Також президент України відвідав саміт Північних країн у норвезькому Осло.

Джерело