Зеленський прибув на Саміт миру

Зеленський прибув на Саміт миру

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський прилетів до Швейцарії

У Саміті миру візьмуть участь близько 100 країн і міжнародних організацій, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський прибув до Швейцарії на глобальний Саміт миру. Про це український лідер повідомив у Telegram в п’ятницю, 14 червня.

“Попереду два дні активної роботи з країнами з усіх куточків світу, із різними народами, які, проте, об’єднані спільною метою – наблизити справедливий і тривалий мир для України”, – написав він.

За його словами, саміт дасть змогу глобальній більшості зробити конкретні кроки у сферах, що важливі для кожного у світі: ядерна та продовольча безпека, повернення військовополонених і всіх депортованих осіб, зокрема депортованих українських дітей.

Зеленський повідомив, що у Саміті миру візьмуть участь близько 100 країн і міжнародних організацій.

“Як відповідальна світова більшість, разом ми маємо докласти всіх зусиль, щоб покласти край війнам, агресіям і колоніальній окупації та унеможливити їхнє повторення. Упевнений, що всі люди світу хочуть справедливого миру та поваги до кожної нації”, – зазначив президент.

Український лідер переконаний, що голос відповідальної світової більшості здатен наблизити мир і відновити повну силу Статуту ООН.

Нагадаємо, глобальний Саміт миру відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Передбачається, що участь у ньому візьмуть глави держав та урядів з усіх континентів. Кореспондент.net детально розбирався, чого очікувати від Саміту миру.

Джерело