Зеленський прибув до Вашингтона на саміт НАТО

Зеленський прибув до Вашингтона на саміт НАТО

Фото: Укрінформ Зеленський та українська делегація прибули до Вашингтона на саміт НАТО

На саміті НАТО Україна буде працювати над питання збільшення систем ППО та кількості літаків F-16.

Президент Володимир Зеленський прибув до Вашингтона, де сьогодні розпочинається саміт НАТО. Про це повідомляє Freeдом у вівторок, 9 липня.   Глава держави та перша леді Олена Зеленська поклали вінок до Меморіалу жертв Голодомору. Зеленський також поспілкувався з місцевою громадою українців у Вашингтоні.   За словами президента, на саміті НАТО Україна буде працювати над питання збільшення своєї ППО та кількості літаків F-16.   “Б’ємося за додаткові гарантії безпеки для України – а це зброя й фінанси, політична підтримка. Б’ємося за необхідні рішучі дії Америки та Європи – те, що зміцнить наших воїнів”, – сказав Зеленський.   Президент нагадав, що необхідно робити все для того, щоб російський терор програв. Адже це треба не лише Україні, а й всьому світу.

  Нагадаємо, у Вашингтоні з 9 по 11 липня відбудеться саміт НАТО. Одним з головних питань на ньому буде стане підтримка України. Зокрема, очікується рішення щодо посилення української ППО.

На саміті НАТО у Вашингтоні президенти України Володимир Зеленський та США Джо Байден проведуть окремо двосторонні переговори.

Джерело