Зеленський прибув до Львова і вшанував памʼять полеглих воїнів

Зеленський прибув до Львова і вшанував памʼять полеглих воїнів

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський на Марсовому полі Личаківського кладовища у Львові

Президент і керівництво Офісу глави держави поклали квіти до могил героїв, похованих на Марсовому полі Личаківського кладовища.

Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Львова. Там він вшанував пам’ять захисників України, які загинули в російсько-українській війні, повідомила пресслужба президента у п’ятницю, 15 грудня.

“Президент і керівництво Офісу глави держави поклали квіти до могил героїв, похованих на Марсовому полі Личаківського кладовища. Це солдати й сержанти, які загинули в боях із російськими окупантами навесні 2022 року та на початку 2023-го”, – йдеться у повідомленні.

Зеленський також поспілкувався з матір’ю лейтенанта Павла Щербини, який був командиром окремого гранатометного взводу, брав участь у визволенні Херсона, а потім воював на бахмутському напрямку. Загинув 15 грудня 2022 року.

Личаківське військове кладовище – територія військових поховань у Львові. З квітня 2022 року в його центральній частині ховають загиблих у російсько-українській війні.

Нагадаємо, Національне військове кладовище створять біля села Гатне під Києвом. Його першу чергу планують відкрити вже в першій половині 2024 року.

Джерело