Зеленський повідомив про “зовсім інші” відносини з Угорщиною

Зеленський повідомив про "зовсім інші" відносини з Угорщиною

Фото: Пресслужба президента України Віктор Орбан і Володимир Зеленський

Президент Зеленський зазначив, що вони з Віктором Орбаном багато говорили про шлях до миру – справедливого, тривалого й чесного.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні у вівторок, 2 липня, підкреслив важливість візиту прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана до України.

“Візит премʼєр-міністра Угорщини Віктора Орбана в Україну – вперше за багато років і за весь час війни. І що важливо, це одразу після початку головування Угорщини в ЄС. Чіткий сигнал того, наскільки важливо для всіх нас у Європі зберігати єдність та робити спільні кроки”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що вони з Орбаном багато говорили про шлях до миру – справедливого, тривалого й чесного.

“Я подякував і за участь у Саміті миру, і за підтримку комюніке. Розказав про те, чого ми вже досягли з партнерами в роботі між самітами, готуючи вже другий Саміт миру. Є хороші напрацювання, і буде їх ще більше”, – додав Зеленський.

Президент повідомив, що є й інші хороші результати.

“Загалом ми бачимо, що це вже зовсім інші відносини України та Угорщини: конкретні, і ми враховуємо взаємні інтереси. Домовилися щодо різних деталей – економічних, політичних, – якими займуться наші команди. І дуже важливо, що ми окреслимо наші відносини, наші досягнення в новому документі – в угоді, що визначатиме добросусідство для України та Угорщини”, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 2 липня під час візиту до Києва прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запропонував президентові України Володимиру Зеленському припинити вогонь.

Джерело