Зеленський повідомив про нові пакети підтримки України

Зеленський повідомив про нові пакети підтримки України

Фото: Офіс президента (архівне фото) Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський повернувся в Україну з закордонних відряджень і звернувся до українців зі Львова.

Президент України Володимир Зеленський повернувся в Україну після робочих візитів в Америку та Європу. За його словами, пакетів підтримки від держав-партнерів далі буде більше. Про це у п’ятницю, 15 грудня, він сказав під час відеозвернення.

“Справді сильний результат і для України, і для всієї Європи. Ще один крок до повноправного членства України в ЄС. Я дякую всім, хто підтримав, виконав саме те, про що ми домовлялися. Дякую всім в Україні – нашій команді, – хто зробив усе необхідне. Рекомендації Єврокомісії ми виконали. Сумніви ми зняли. Сьогодні – рішення про початок переговорів про вступ у ЄС. Після цього кроку ще будуть наступні. Це велика робота – інтегрувати державу, всі інституції, всі норми – все це до Євросоюзу. Але зробимо. Україна вже не раз доводила, на що ми здатні. Буде й інше переможне рішення – буде час, коли зможемо відсвяткувати вступ України у ЄС”, – сказав президент.

Він також подякував військовим, а також тим, хто допомагає воїнам – лікує, тренує, виробляє зброю. Він же підкреслив, що надалі підтримка нашої держави посилюватиметься. 

“Пакетів підтримки буде більше. Був хороший саміт з країнами Північної Європи. Наші друзі, я дякую вам за підтримку. Сильні рішення. Данія – новий пакет на мільярд доларів: для захисту неба, артилерія і багато чого ще. Норвегія – новий пакет, понад 400 мільйонів доларів. Зокрема ППО. Фінляндія теж готує новий пакет. Ісландія готує програму довготривалої фінансової підтримки – дуже вагому. Швеція – теж новий пакет. Є сильна заява саміту Україна плюс Північна Європа – іще один політичний снаряд, який наближає нашу перемогу. Візит в Аргентину – фактично перезапускаємо відносини з усім регіоном Латинської Америки. Дякую, що почув чіткі слова підтримки”, – сказав Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський в німецькому місті Вісбадені провів зустріч із командуванням армії США у Європі та Африці.

Учора Зеленський побував у Норвегії, а раніше відвідав Аргентину і США. Також сьогодні президент звернувся до участників саміту ЄС, на якому вирішується питання про початок переговорів про вступ України до блоку.

Джерело