Зеленський підбив підсумки проведеної Ставки

Зеленський підбив підсумки проведеної Ставки

Фото: Кадр із відео Зеленський також заслухав доповідь про забезпечення всіх підрозділів снарядами, дронами і РЕБ

Голова держави заслухав від нових військових командувачів доповіді про ситуацію на фронті.

Забезпечення всіх підрозділів українських військових снарядами, дронами та засобами РЕБ – одна з умов захисту від російського терору. Про це розповів у своєму вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський в понеділок, 12 лютого. 

Він зазначив, що заслухав під час сьогоднішньої Ставки від нових військових командувачів доповіді про ситуацію на фронті. За його словами, окрема доповідь була про ситуацію на півдні, зокрема в Херсонській області.

“Був детальний звіт щодо захисту критичної інфраструктури – енергетики, об’єктів теплопостачання, водопостачання. Усього того, що є незмінною мішенню для російських ракет і дронів. Щоб додати більше захисту, додаємо більше сили, більше можливостей нашим мобільним вогневим групам. Збільшимо й кількість таких груп. Вони є однією з основ нашого захисту від російського терору, і я вдячний усім, хто служить у мобільних вогневих групах, тренує їх і допомагає”, – наголосив голова держави.

Зеленський також заслухав доповідь про забезпечення всіх підрозділів снарядами, дронами і РЕБ.

“Кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал. Я вдячний усім представникам, зокрема, місцевої влади та кожному українському підприємцю, усім українським розробникам, які розвивають таке виробництво – системи РЕБ”, – резюмував лідер країни.

Нагадаємо, голова Мінцифри України Михайло Федоров повідомив, що в українських військових незабаром з’являться дрони з технологією штучного інтелекту.

Раніше Федоров заявив, що Україна масово випускатиме аналог дрона Ланцет, і вже є бойові застосування таких безпілотників.

Джерело