Зеленський обговорив спільне виробництво зброї із оборонними компаніями

Зеленський обговорив спільне виробництво зброї із оборонними компаніями

Фото: Офіс президента Зеленський у США поділився ідеєю створити європейський оборонний хаб в Україні

Глава держави подякував усім працівникам американських оборонних компаній, які виготовляють зброю, що рятує українців і допомагає нашій армії захищати країну.

Під час візиту до США президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками американських оборонних компаній.Про це у вівторок, 12 грудня, пише Офіс президента.

Глава держави подякував усім працівникам американських оборонних компаній, які виробляють зброю, за їхній внесок у захист України.

“Хочу подякувати всім вам, а також вашим партнерам. Крім того, хочу сказати дещо важливе вашим працівникам: ви дуже багато зробили для України. Без таких людей, як ви, ми не змогли б впоратися і захистити нашу землю”, – сказав президент.

Зеленський запропонував створити в Європі оборонний хаб. За його словами, такий хаб має розміщуватися саме на території України, оскільки наша країна має сьогодні багато практичного досвіду, набутого через війну.

Він також зазначив, що для реалізації цієї ідеї наша держава готова дуже швидко ухвалювати всі необхідні рішення, спрощувати бюрократичні процедури, а також робити замовлення.

Президент розповів, що Україна також хоче запросити американських партнерів увійти в частку українських оборонних компаній, що буде в інтересах усіх сторін.

На зустрічі, що відбулася в Українському домі у Вашингтоні, були присутні президент BAE Systems Том Арсено, голова та виконавчий директор Day & Zimmermann Гарольд Йох, президент Boeing Теодор Колберт, виконавчий директор Sierra Nevada Фатіх Озмен, віцепрезидент Northrop Grumman Стівен О’Брайан, віцепрезидент RTX Джефф Шоклі, віцепрезидент Lockheed Martin Реймонд Піселлі, віцепрезидент General Dynamics Марк Руале, виконавчий директор D&M Holding Деніел Пауерс, віцепрезидент AeroVironment Чарльз Дін.

Раніше стало відомо, що США не зможуть надавати Україні нову зброю, якщо Конгрес не виділить фінансування для таких постачань

Україна та США спільно вироблятимуть системи ППО

Джерело