Зеленський обговорив із прем’єром Хорватії спільне виробництво зброї

Зеленський обговорив із прем'єром Хорватії спільне виробництво зброї

Фото: Пресслужба президента України Зеленський зустрівся із прем’єром Хорватії

Сторони обговорили можливе проведення українсько-балканського форуму оборонних індустрій.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем. Однією з тем обговорень стала співпраця України з хорватськими виробниками дронів. Про це повідомила пресслужба глави держави в середу, 28 лютого.
Зустріч відбулася на полях саміту Україна – Південно-Східна Європа в Тирані (Албанія). Зеленський та Пленкович обговорили можливість проведення українсько-балканського форуму оборонних індустрій.   “Сторони домовилися сприяти укладенню угод між Україною та хорватськими приватними компаніями – виробниками в галузі розмінування, рятувального обладнання, а також дронів”, – зазначили в пресслужбі.   Зеленський подякував Хорватії та особисто Пленковичу за підтримку України після початку повномасштабного вторгнення Росії, а також за підтримку вступу нашої країни до ЄС та НАТО.   “Дякую Хорватії за підтримку наших біженців під час війни, мої найкращі побажання всьому вашому суспільству. Також важливим питанням є допомога Україні в розмінуванні. Хочу подякувати за ухвалення на реабілітацію наших військових та українських дітей”, – зазначив президент.

Нагадаємо, Зеленський передуває з візитом Албанії, де проходить саміт Україна – Південно-Східна Європа. Президент провів зустріч із албанським прем’єром Еді Рамою, на якій сторони підписали договір про дружбу та співробітництво між країнами.

Джерело