Зеленський назвав “відвертою” зустріч у Сенаті США

Зеленський назвав "відвертою" зустріч у Сенаті США

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський виступив перед сенаторами США

Наступного року Україна тиснутиме на агресора, тому підтримка з боку США дуже важлива, зазначив Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Сенаті США, під час якої розповів американським політикам про безпекову та економічну ситуацію, та відповів на їхні запитання. Про це глава держави повідомив у Telegram у вівторок, 12 грудня.

“Дружня, відверта зустріч у Сенаті США, яка є важливим підтвердженням підтримки України в боротьбі за незалежність, свободу та демократію”, – написав Зеленський.

Він зазначив, що під час зустрічі розповів сенаторам про актуальну безпеку та економічну ситуацію в Україні, про важливість збереження життєво необхідної підтримки з боку США.

“Відповів на запитання. Дякую лідеру Демократичної партії в Сенаті Чаку Шумеру та лідеру Республіканської партії в Сенаті Мітчу Макконнеллу за консолідацію двопартійної підтримки нашої держави й людей”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Офіс президента повідомляє, що під час зустрічі Зеленський обговорив із сенаторами посилення ППО та потреби нашої держави в далекобійному озброєнні.

“Він акцентував, що й наступного року Україна тиснутиме на агресора, тому підтримка з боку США дуже важлива. Зокрема, було наголошено на потребі в далекобійній зброї. Також ішлося про важливість посилення ППО України для зменшення можливостей Росії в повітрі, захисту цивільних громадян, критичної та зернової інфраструктури”, – розповіли в ОП.

Напередодні Зеленський виключив компроміс з президентом РФ Володимиром Путіним, бо його слово нічого не варте і йому не потрібен мир.

Зеленський заявив про просування ЗСУ під Горлівкою

Джерело