Зеленський нагородив військових

Зеленський нагородив військових

Фото: Пресслужба президента України Зеленський відзначив державними нагородами захисників України

Також Зеленський підписав укази про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка 17 воїнам, з них 14 посмертно.

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ще 383 захисників України, 126 з них – посмертно. Відповідний указ від 28 червня оприлюднений на сайті глави держави.

Нагороди призначені за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України та самовіддане виконання військового обов’язку.

Захисники нагороджені орденами Богдана Хмельницького, Данила Галицького, За мужність та медалями За військову службу Україні, Захиснику Вітчизни й За врятоване життя.

Також Зеленський підписав укази про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка 17 воїнам, з них 14 посмертно. 17 указів оприлюднені на сайті Президента України.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка Шевченку Денису Валерійовичу – капітану (посмертно), старшого солдата Івана Чорного, майора Ігоря Пугача (посмертно), солдата Ігоря Прокопюка (посмертно), старшого лейтенанта Віталія Нестеренка (посмертно), майора Анатолія Лоюка (посмертно), старшину 2 статті Олександра Козіровського., старшого сержанта Миколу Козака, капітана Сергія Кириленка (посмертно), солдата Сергія Іванова (посмертно), полковника Андрія Єфросиненка (посмертно), лейтенанта Сергія Гриценка (посмертно), капітана Івана Гончаренка (посмертно), старшого солдата Андрія Вовка (посмертно), головного сержанта Романа Бубенка (посмертно), лейтенанта Олександра Боршуляка (посмертно), штаб-сержанта Миколу Бомка (посмертно).

Нагадаємо, президент підписав два укази про 445 державних нагород українським бійцям. Із них 175 – посмертно.

Раніше Зеленський вручив Золоті Зірки загиблих Героїв їхнім рідним.

 

Джерело