Зеленський: Максимальні зусилля – заради держави

Зеленський: Максимальні зусилля - заради держави

Фото: Пресс-служба президента Украины Президент України Володимир Зеленський

Президент подякував усім, хто працює заради держави і докладає максимум зусиль для перемоги українського народу над ворогом.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозерненні до народу підбив підсумки четверга, 21 грудня, і нагадав, що зараз – час для зосередженості, час для роботи, щоб мати змогу розслабитися потім.

На початку звернення Зеленський повідомив про нову традицію вшанування Героїв України і вручення Героям і сім’ям загиблих Героїв сертифікатів на квартири.

Наступною темою промови президента була дипломатична робота.

“Провів доволі тривалу та змістовну нараду з урядовцями щодо нашої роботи із Євросоюзом заради продовження фінансової підтримки України на достатньому рівні на наступні чотири роки. Був глава уряду, перша віцепремʼєр-міністерка, міністри. Обговорили деталі, конкретні рішення, яких потребуємо. Максимально активно працюємо, щоб гарантувати стабільність нашій державі та стійкість в усіх її інституціях, в усіх системах та функціях держави. І це буде. Я вдячний усім, хто допомагає. Я вдячний усім, хто робить забезпечення наших державних інтересів не тільки справедливим, а й детально пропрацьованим”, – сказав президент.

Йшлося у зверненні й про розмову з Генеральним секретарем ООН Гутеррішем.

“Тематика – щодо безпеки. Безпеки судноплавства в Чорному морі, зокрема щодо розширення цієї безпеки, а отже, і зміцнення глобальної продовольчої безпеки. Та наближення того моменту, коли ми зможемо повернути безпеку всім нашим людям – коли зможемо завершити російську агресію. Завершити чесно. Я запросив представника Організації Об’єднаних Націй на нову зустріч радників із реалізації Формули миру. Це зустріч, яку ми зараз готуємо. Вона буде вже четвертою. І поступово – крок за кроком – ми наповнюємо згодою світової більшості зміст кожного з десяти пунктів Формули миру”, – запевнив Зеленський.

На завершення звернення президент нагадав про необхідність максимальних зусиль заради держави.

“Зараз, у передріздвяний час, усім у нашій державі варто памʼятати, що цей час – час для зосередженості, час для роботи, час для того, щоб мати змогу розслабитися потім. Харківщина та Луганщина, Донеччина та Запоріжжя, Херсонщина та кожен інший наш регіон, де зараз вирішується доля держави. Нашими воїнами, усім нашим народом. Максимальна увага –  захисту. Максимальні зусилля – заради держави. Максимальна енергія – заради того, щоб Україна могла досягати й досягала своїх цілей. Я дякую всім, хто живе саме так. Хто бʼється й працює заради України. Сьогодні ж була окрема доповідь ГУР. Плани ворога, робота російської “оборонки” – є сигнали щодо їхнього уповільнення. Будемо їхньому уповільненню ще допомагати”, – сказав Зеленський.

Раніше Зеленський повідомив про пропозицію військових керівників додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей. Додаткова мобілізація такої кількості громадян може коштувати бюджету до 500 млрд гривень.

Зеленський відповів, що буде перемогою України

Джерело