Зеленський: Енергетики працюють безперервно

Зеленський: Енергетики працюють безперервно

Фото: Кадр с видео Президент України Володимир Зеленський

Президент подякував працівникам ТЕС, інженерам, майстрам на мережах, електромонтерам – усім, хто відновлює генерацію та постачання електрики.

Президент України Володимир Зеленський, підбиваючи підсумки тижня у вечірньому відеозверненні 30 березня, особливу увагу звернув на роботу енергетиків і будівельників, які ліквідують наслідки російський атак на енергетичну галузь країни.

“Увесь тиждень майже безперервно працюють наші енергетики, ремонтні бригади, будівельники. Всі ті, хто задіяний у ліквідації наслідків російських ударів та у захисті обʼєктів енергетики. В різних регіонах. І це багато людей, які буквально дійсно витягують нормальне життя нашої держави. Працівники ТЕС, інженери, майстри на мережах, електромонтери – усі, хто відновлює генерацію та постачання електрики. Хочу зараз подякувати всім вам, хто дійсно робить все, щоб Україна жила нормально: з електрикою, з можливістю працювати – всі наші міста і села. Російські терористи зараз націлені саме на такі підлі удари – на енергетичне знекровлення України”, – сказав Зеленський.

Президент також подякував країнам-партнерам, які допомагають Україні захищатися від російської агресії, а також відновлюватися після жорстоких ударів Росії.

“Ми дали всі необхідні сигнали партнерам, всі конкретні запити – кожному, хто володіє потрібними системами ППО, всім, у кого є необхідні ракети. Америка, Європа, інші наші партнери – кожен знає, що потребуємо, кожен знає, наскільки це важливо саме зараз допомогти нам захиститись від цих ударів, саме в цей час. Дякую тим керівникам держав і урядів, чиє лідерство саме зараз проявляється, хто дійсно виконує наші домовленості та тримає слово. Дякую всім, хто воює і працює заради України! Дякую всім, хто допомагає!” – сказав Зеленський на завершення вечірньої промови.

Нагадаємо, 22 березня росіяни здійснили наймасштабнішу атаку по енергетиці України. Після цього в ДТЕК заявили про знищення двох третин енергоблоків, які холдинг відновив з минулої зими.

А 29 березня ворог атакував енергетичні об’єкти у шести областях, після чого у низці регіонів запровадили аварійні знеструмлення.

Зміївська ТЕС повністю зруйнована – Центренерго

Джерело