Зеленський чекає від Федорова звіту щодо зв’язку під час знеструмлень

Зеленський чекає від Федорова звіту щодо зв'язку під час знеструмлень

Фото: Пресслужба президента України Президент України Володимир Зеленський

Президент також доручив міністру енергетики щодня інформувати людей про стан робіт у галузі, про наявні дефіцити і про те, що робиться для їх заповнення.

Президент України Володимир Зеленський доручив віце-премʼєр-міністру Федорову на найближчому засіданні Ставки подати аналіз щодо операторів звʼязку, щоб знати, що робиться для гарантування звʼязку в умовах знеструмлень, і хто з операторів звʼязку не дотримується відповідних рішень. Про це йшлося у вечірньому відеозверненні президента у вівторок, 2 липня.

Зеленський повідомив, що доручив міністру енергетики щодня інформувати людей про стан робіт у галузі, про наявні дефіцити і про те, що робиться для їх заповнення.

“Уряд повинен і значно активніше працювати для того, щоб у наших людей і наших компаній було більше можливостей закуповувати, виробляти, встановлювати все необхідне обладнання, щоб пройти цей складний період”, – підкреслив Зеленський.

Президент додав, що доручив тміністру оборони України, який зараз перебуває в США, дізнатися конкретні дати: коли будуть отримані ті додаткові системи Петріот, про які є домовленість із партнерами.

Нагадаємо, заступник міністра енергетики Микола Колісник повідомив, що ситуація в енергосистемі залишається складною, бо ворог продовжує атаки на об’єкти інфраструктури. Для усунення дефіциту, Україна веде переговори з партнерами.

Уряд працює над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС – Зеленський

Джерело