Зеленський анонсував “сильну безпекову угоду”

Зеленський анонсував "сильну безпекову угоду"

Фото: Скриншот видео Зеленський також анонсував добрі новини стосовно протиповітряної оборони

Президент України заявив, що під час саміту НАТО буде підписано документ, який “підтримає всю нашу архітектуру безпекових угод”.

Україна підпише ще одну безпекову угоду під час саміту НАТО 9-11 липня. Це буде “сильна” угода, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, опублікованому в Facebook в четвер, 4 липня.

За його словами, він провів тривалу нараду стосовно саміту НАТО. Президент зазначив, що захід має стати сильним для України та всіх партнерів.

Він додав, що при цьому відбудеться засідання Ради Україна-НАТО. Нині триває робота над новими рішеннями та документами, що будуть підписані з партнерами.

Зеленський також анонсував добрі новини стосовно протиповітряної оборони.

“Також підготовлено і нову безпекову угоду для України. Сильна угода, яка дійсно підтримає всю нашу архітектуру безпекових угод. І незмінно будемо зміцнювати. Це те, що гарантуватиме нашу безпеку до вступу України до НАТО – незворотнє рішення”, – резюмував президент.

Нагадаємо, підписана США і Україною двостороння безпекова угода не є “замінником” її членства в НАТО. Документ є “частиною мосту” на цьому шляху. 

Київ почує конкретику щодо вступу в НАТО – Держдеп

Джерело