Збій в Київстар викликав додаткові проблеми в кількох містах України

Збій в Київстар викликав додаткові проблеми в кількох містах України

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) У Запоріжжі вуличне світло досі увімкнене через відсутність зв’язку з обладнання внаслідок глобального збою в мережі Київстар

В кількох обласних центрах країни фіксуються проблеми з вуличним освітленням та оплатою в транспорті.

Масштабний збій у роботі мобільного оператора Київстар 12 грудня викликав проблему з вуличним освітленням, оплатою в транспорті та роботою “гарячих ліній” в кількох містах України.

Львів

У ЛКП Львівсвітло заявили, у зв’язку з технічною несправністю в оператора мобільного зв’язку Київстар всі відключення ліній вуличного освітлення відбуваються в ручному режимі. У міській адміністрації назвали ситуацію “нестандартною”.

Суми

У Сумах через збій в роботі оператора Київстар відключення вуличного освітлення здійснювалося працівниками підприємства в ручному режимі, повідомили в міськраді. На виїзді працювало 8 бригад, якім необхідно було здійснити відключення більш ніж на 300 підстанціях.

По місту Суми вуличне освітлення вимкнене повністю. Роботи з відключення тривають по старостинським округам. Через збої в Київстар спостерігаються і проблеми з роботою сирен у Сумах.

Оповіщення громади під час повітряної тривоги тимчасово здійснюватимуть працівники патрульної поліції та ДСНС. Місцевих жителів закликали відстежувати повідомлення про повітряні тривоги на офіційних інформаційних ресурсах.

Запоріжжя

Також у Запоріжжі вуличне світло досі увімкнене через відсутність звʼязку з обладнання внаслідок глобального збою в мережі Київстар. Вимикати світло теж будуть у ручному режимі де це можливо.

Чернівці

В місті попередили про можливі труднощі з оплатою проїзду в громадському транспорті через валідатор, втім лише при використанні банківської карти чи NFC.

Поїздки реєструватимуться, але гроші за проїзд буде списано лише після відновлення роботи мережі. При оплаті іншими способами труднощів бути не повинно.

Рівне 

Технічний збій у роботі мобільного оператора спровокував проблеми з роботою “гарячих ліній”, а саме – міськраді.

Дзвінки тимчасово приймаються на стаціонарні номери: 1553, 63-63-95, 26-67-68 та на мобільний 099-333-15-53.

Дніпро

У цьому місті виникла аналогічна проблема. 

Як відомо, зранку 12 грудня, Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працює і дротовий Інтернет.

Кореспондент.net вже писав з посиланням на свої джерела в Київстар, що мережа мобільного оператора не працює майже по всій території України через масштабну хакерську атаку.

Джерело