Завод у Туапсе атакували дрони СБУ – ЗМІ

Завод у Туапсе атакували дрони СБУ - ЗМІ

Фото: Скріншот Пожежа на заводі у Туапсе

Пошкоджень зазнала установка первинної обробки нафтопродуктів, а саме – вакуумна та атмосферна колони, стверджують джерела.

Безпілотники Служби безпеки України атакували нафтопереробний завод, який знаходиться у місті Туапсе в Краснодарському краї РФ. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформоване джерело у четвер, 25 січня.

“Нафтопереробний завод у російському Туапсе став черговою ціллю СБУ. Безпілотники Служби безпеки атакували цей важливий для ворога об’єкт. Після двох потужних вибухів сьогодні вночі там розпочалася масштабна пожежа. Пошкоджень зазнала установка первинної обробки нафтопродуктів, а саме – вакуумна та атмосферна колони”, – розповів співрозмовник.

За його словами, удари наносяться вгли Росії по об’єктам, “які не тільки мають важливе значення для економіки РФ, а й забезпечують пальним ворожі війська”.

Співрозмовник нагадав, що кілька днів тому СБУ провела спецоперацію на нафтовому терміналі Усть-Луга Ойл у Ленінградській області. Після атаки морське постачання сирої нафти з РФ впало до мінімуму і ще не скоро відновиться до поереднього рівня.

Напередодні у соцмережах повідомили, що на нафтобазі та нафтозаводі Роснєфті в Туапсе сталися вибух та пожежа після удару БПЛА.

Джерело